Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  O nás

  O nás

  Čo robíme

  Sme spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnou opravou preliačin na autách poškodených krupobitím, ktorá svojím profesionálnym prístupom a skvele odvedenej práci presvedčila už tisíce zákazníkov v Európe i po celom svete. V Rakúsku, Belgicku, Nemecku a dokonca v Amerike po cestách jazdia vozidlá, ktoré vďaka nám vyzerajú ako nové.

  Naše služby

  OPRAVA PO KRUPOBITÍ

  OPRAVA PO KRUPOBITÍnumber

  OPRAVA PO NEOPATRNOM PARKOVANÍ

  OPRAVA PO NEOPATRNOM PARKOVANÍnumber

  OPRAVA PO VANDALIZME

  OPRAVA PO VANDALIZMEnumber

  OPRAVA PO NEHODE

  OPRAVA PO NEHODEnumber

  OPRAVA DEFORMÁCIÍ NA KAROSÉRIÍ

  OPRAVA DEFORMÁCIÍ NA KAROSÉRIÍnumber

  ĎALŠIE OPRAVY

  ĎALŠIE OPRAVYnumber

  O metóde PDR

  abtus

  Pri oprave preliačin používame inovatívnu metódu PDR (Paintless dent repair), pomocou ktorej opravíme preliačiny na Vašom aute bez nutnosti lakovania. PDR metóda opravy preliačin je preferovaným spôsobom opravy kvôli šetrnosti k životnému prostrediu, rýchlej aplikácii a výsledku, ktorý je na nerozoznanie od vzhľadu karosérie automobilu pred poškodením.

  Paintless dent repair (PDR), tiež známe ako paintless dent remover, opisuje spôsob odstraňovania preliačin z karosérie motorového vozidla. Široká škála poškodení môže byť opravená pomocou opravy preliačin bez lakovania, pokiaľ je povrch laku neporušený. Bezlaková oprava prieliačín môže byť použitá na hliníkových aj oceľových dieloch karosérie. Najbežnejšie praktické využitie pri oprave prieliačín bez lakovania je oprava poškodení krupobitím, preliačín na karosérií po neopatrnom parkovaní, vandalizme a iných deformáciach karosérie.

  img

  Garancia kvality práce a služieb

  img

  Dlhoročné skúsenosti

  img

  Individuálny prístup k zákazníkovi

  img

  Medzinárodná podpora

  img

  Asistenčné služby