Oprava preliačin na aute pri preprave vozidla


O službe
Transport auta môže byť nevyspytateľný. Popruhy, nakladanie, vykladanie alebo aj samotná jazda na odťahovke dokážu na karosérii zanechať stopy. Malé preliačiny na dverách, kapote alebo streche sú častým výsledkom nesprávneho uchytenia či vibrácií počas prepravy. Naša oprava preliačin na aute pomocou PDR (Paintless Dent Repair) vráti karosérii pôvodný tvar bez nutnosti brúsenia alebo lakovania. V Košiciach, Prešove a ďalších mestách po Slovensku sme pripravení vám pomôcť, nech už vaše auto dorazilo odkiaľkoľvek
Ako opravujeme preliačiny po preprave ?
Najprv presne identifikujeme všetky poškodenia pomocou PDR lámp, ktoré zvýraznia aj tie najjemnejšie deformácie. Potom pomocou špeciálnych nástrojov postupne vyrovnáme preliačiny zvnútra ale aj zvonku, čím karosériu vrátime do pôvodného stavu. Táto metóda je natoľko precízna, že dokážeme odstrániť aj nerovnosti ktoré nie sú voľným okom zákazníka viditeľné. Drobné poškodenia opravíme do pár hodín, väčšie opravy dokončíme v priebehu jedného až troch dní.

Čo by ste o krupobití mali vedieť?
Prečo si vybrať nás na opravu vášho auta?

PDR metóda opravy preliačin na aute
Oprava preliačin na aute pomocou PDR technológie (Paintless Dent Repair) nie je žiadnou novotou vo svete.
Využíva sa už viac ako 30 rokov. najmä v USA a Nemecku, kde ju prvýkrát zaviedli automobilky ako Mercedes-Benz na výrobných linkách v 80. rokoch. Na Slovensku je však stále považovaná za inovatívnu metódu.
V automobilovom priemysle je PDR obľúbená vďaka svojej efektivite: minimalizuje náklady na opravu preliačin na aute, skracuje čas opravy (často na pár hodín), zachováva pôvodný lak, a tým udržiava hodnotu vozidla.
Napríklad v USA sa odhaduje, že PDR technológia ušetrí vodičom ročne milióny dolárov na opravách po krupobití. Poisťovne, automobilové továrne, servisy, autobazáry aj bežní motoristi ju preto čoraz viac preferujú.
Zaujímavosť: Vedeli ste, že PDR metódu prvýkrát použili na opravu drobných preliačin vo fabrikách po tom, čo zamestnanci náhodne poškodili karosérie? Dnes je táto technológia tak vyspelá, že ju využívajú aj na luxusné autá ako Tesla či Porsche.
