Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Pár slov o technológii PDR

  pozadie-2.jpg
  1. Mája 2024
  Preliačina? Žiaden Problém Vďaka Metóde PDR

  Preliačina? Žiaden Problém Vďaka Metóde PDR Preliačiny na karosériách automobilov patria nielen k estetickým nedostatkom, ale často vedú neskôr aj k väčším problémom, ktoré sú už ťažšie riešiteľné. Niekedy aj malé poškodenie laku na karosérií spôsobí neskôr koróziu daného miesta, čo je už vážnejší problém, napríklad pri predaji vozidla. Preto je veľmi vhodné takéto často aj opravy  preliačin okamžite riešiť u odborníkov, ktorý sa venujú práve problémom s poškodeniami karosérie. Dnes je nielen na Slovensku najvhodnejším postupom, ktorý vás dokonale zbaví nepríjemných preliačin, metóda nazývaná Paintless dent repair (PDR). Ide o veľmi šetrný postup opráv preliačin, pri ktorom dochádza k vytláčaniu a vyťahovaniu poškodenej časti karosérie smerom von do pôvodného stavu. Na poškodené miesto sa nalepí tzv. hríbik, ktorý sa dômyselným zariadením povytiahne aj s poškodeným miestom a postupne sa jemne vyklepe do požadovaného tvaru. Veľkou výhodou je, že vo väčšine prípadov odpadá potreba prelakovanie opravovaného miesta, a využíva sa iba pôvodný lak. Je to veľmi dôležité, pretože práve prelakovanie opravovanej časti karosérie bolo často kameňom úrazu celej opravy. Už aj mierne iný odtieň laku totiž spôsobuje nepríjemné odlišnosti oproti ostatnej karosérii, čo nepôsobí práve veľmi esteticky. Preto je potrebné využívať overené metódy opráv, k akým bezpochyby patrí metóda PDR. Pri možnom predaji vášho vozidla v budúcnosti veľmi oceníte, že nie sú na ňom viditeľné žiadne stopy po opravách, čo často značne znižuje cenu predávaného vozidla. Preto ak vyhľadávate odborníkov na opravy preliačin karosérie automobilu, určite sa zamerajte na metódu Paintless dent repair, ktorá je v súčasnosti bezkonkurenčnou jedničkou na trhu opráv preliačin karosérie. V prípade, ak máte na svojom automobile preliačiny, ktoré boli spôsobené krupobitím, vandalizmom, alebo vznikli pri neopatrnom parkovaní, máme pre Vás výbornú správu. Kontaktujte nás a my sa o Vaše preliačiny postaráme.  Ak mate záujem vidieť čo všetko je možné opraviť metódou PDR pozrite si našu galériu.

  1.jpg
  1. Mája 2024
  Rýchla A Lacná Oprava Karosérie Vozidla

  Ak ste už niekedy videli auto po krupobití, tak vám nemusíme pripomínať, že oprava takéhoto poškodenia je nevyhnutná. Aj keď s mnohí snažia sami sebe nahovárať, že vozidlu to v jeho prevádzke nevadí, a že určite nebudú vyhadzovať zbytočne peniaze za opravu, predsa len po určitom čase aj tak všetci skončia s takto poškodenou karosériou v servise. A tam im za klampiarske a lakovacie práce načrtnú predbežnú cenu, z ktorej sa mnohým zatočí hlava. Cena je v takýchto prípadoch veľmi dôležitá, a preto sa motoristi s preliačinami na karosérii snažia nájsť lacnejšie riešenie, ktoré by až tak nezaťažilo ich peňaženku. A to ešte nehovoríme o prípadoch, keď po nevydarených opravách ostali viditeľne stopy vo forme iného odtieňa laku alebo nedokonalom vyrovnaní karosérie. A na takúto neodbornú prácu sa potom niektorí musia pozerať každý deň vždy, keď nastupujú a vystupujú z vozidla. No našťastie sa už dnes motoristi s podobnými problémami môžu obrátiť na odborníkov, ktorí im preliačiny opravia lacno, rýchlo a s vynikajúcim výsledkom. Záchrana všetkých, ktorí majú na svojom vozidle nepríjemné preliačiny karosérie, sa volá metóda PDR. Ide o modernú formu opravy poškodenej karosérie, kedy nie je potrebné lakovanie, takže sa pri nej vyžíva pôvodný lak vozidla. Takto nemôže dôjsť k nepríjemným odtieňom inej farby, ktoré dokážu pri prelakovaní ostať na vozidle. Karoséria opravovaná pomocou metódy PDR je po skončení prác skutočne ako nová a len ťažko by ste na nej hľadali poškodené miesta, ktoré boli opravované. Obrovskou výhodou tejto metódy je okrem vysokej efektívnosti aj bezkonkurenčná rýchlosť, ktorú vám nikto iný nemôže ponúknuť. Využitím metódy PDR sa vám už nestane, že svoje vozidlo necháte v servise na niekoľko týždňov, pretože väčšinou na takúto opravu postačuje často aj jeden deň, čo vám spôsobí iba minimálne problémy v pracovnom alebo osobnom živote.

  8.jpg
  1. Mája 2024
  Preliačiny Na Vozidle Vám Vieme opraviť do 24 hodín

  Preliačiny na karosérii vášho automobilu spôsobené nepozorným parkovaním, ľadovcom, alebo vandaliznom nepridávajú na estetickej stránke takéhoto vozidla a časom môžu byť aj miestom, kde sa začne usídľovať aj nebezpečná hrdza, ak je poškodený lak. A to už vážne môže vplývať na cenu vášho auta, ktoré by ste možno v budúcnosti plánovali predať. Preto je najlepším riešením okamžitá oprava všetkých preliačin, či už sú spôsobené na parkovisku, vandalizmom alebo prírodnou pohromou. Ešte donedávna všetkých motoristov odrádzala od opravy vysoká cena takejto opravy a aj dlhý čas jej trvania. Predstava, že si niekto nechá váš automobil v servise niekoľko týždňov a vypýta si za svoju prácu vysokú sumu, odrádza mnohých. No dnes už podobné problémy môžete riešiť rýchlo a pomerne veľmi lacno. Znie zo až neuveriteľne, ale metóda PDR, pomocou ktorej je možné opraviť preliačiny na vozidle v priebehu jedného dňa, to dnes ponúka. A nemusíte sa vôbec obávať, že ide o nejaký experiment s neistým výsledkom. Metóda PDR  je vo svete známa už viac ako 20 rokov, takže dnes už existujú milióny spokojných motoristov po celom svete, ktorí majú výborné skúsenosti s touto možnosťou opravy karosérie. Špecialisti ponúkajúci túto metódu vo svojich servisoch pomocou špeciálneho náradia dokážu zreparovať vaše vozidlo na nepoznanie od nového, takže niekedy klienti nevedia zistiť, ktoré miesto na karosérii bolo opravované.  A rýchlosť tejto metódy je oproti minulosti, keď bolo nutné poškodené miesta nielen vyrovnať, ale následne aj prelakovať, skutočne bezkonkurenčná a veľmi vítaná.   Metóda PDR dnes ponúka všetkým motoristom riešenie pri poškodení karosérie, ktoré nie je finančne náročné, a ktoré dokonca je schválené a akceptované poisťovňami.  Preto pri podobných problémoch sa už vždy obracajte iba na odborníkov, ktorí ponúkajú veľmi efektívnu metódu PDR, ktorá si nevyžaduje prelakovanie vozidla.

  3.jpg
  1. Mája 2024
  Metóda PDR – Rýchla Pomoc Pri Poškodenej Karosérii

  Naše automobily, ktoré nám uľahčujú život a sprevádzajú nás väčšinu pracovného a súkromného života, sú často aj našimi vizitkami. Preto sa staráme nielen o ich technickú stránku a plnú nádrž, ale dôležitý je aj ich vzhľad a čistota. Preto už niekedy aj drobné preliačiny získané na parkovisku alebo v podzemných garážach nám dokážu znepríjemniť život. Ešte väčšia panika nás zachváti v prípade, že naše auto zaparkované pred domom alebo na parkovisku v meste postihne búrka s krupobitím, ktorá zanechá na karosérii vozidlá nepríjemné preliačiny. Služby klampiarov sú finančne náročné a výsledok opravy nie je aj tak vždy optimálny. Preto sú preliačiny na karosérii automobilu považované za veľmi ťažko riešiteľný problém. Auto je síce pojazdné, no ak nám aj v prvej chvíli preliačiny na karosérii neprekážajú, estetický nedostatok by sa určite odzrkadlil pri budúcom predaji vozidla. Takže sa snažíme vyhľadať opravára, ktorý nám nepríjemné preliačiny karosérie dá do poriadku. Poškodená strecha po páde snehu No dnes už ani spomínané preliačiny od krupobitia, ľadovca vám vôbec nemusia spôsobovať vrásky na tvári, pretože už existuje aj v týchto prípadoch rýchla a účinná pomoc. Pomocou účinnej metódy PDR (Paintless dent repair) je možné odstrániť „ťukance“ z parkoviska alebo preliačiny bez nutnosti lakovania, čo robí z tejto metódy jednoznačne prvú voľbu medzi inými podobnými opravami. Touto revolučnou metódou sú už opravované automobily po celom svete, takže určite nejdete do žiadneho rizika. Metóda PDR je veľmi efektívna, pretože pomocou špeciálnych prístrojov je možné dať do pôvodného stavu väčšinu poškodení karosérie. A na rozdiel od klampiarskych prác spojených s potrebným prelakovaním je táto metóda aj veľmi rýchla, čo ocenia všetci motoristi s poškodenou karosériou svojho vozidla. Ale podstatná je hlavne skutočnosť, že automobil pôsobí po oprave krásne ako pred poškodením.

  8.jpg
  1. Mája 2024
  Karoséria Po Krupobití Ako Nová

  Preliačiny na karosérii vášho automobilu spôsobené nepozorným parkovaním, ľadovcom, alebo vandaliznom nepridávajú na estetickej stránke takéhoto vozidla a časom môžu byť aj miestom, kde sa začne usídľovať aj nebezpečná hrdza, ak je poškodený lak. A to už vážne môže vplývať na cenu vášho auta, ktoré by ste možno v budúcnosti plánovali predať. Preto je najlepším riešením okamžitá oprava všetkých preliačin, či už sú spôsobené na parkovisku, vandalizmom alebo prírodnou pohromou. Ešte donedávna všetkých motoristov odrádzala od opravy vysoká cena takejto opravy a aj dlhý čas jej trvania. Predstava, že si niekto nechá váš automobil v servise niekoľko týždňov a vypýta si za svoju prácu vysokú sumu, odrádza mnohých. No dnes už podobné problémy môžete riešiť rýchlo a pomerne veľmi lacno. Znie zo až neuveriteľne, ale metóda PDR, pomocou ktorej je možné opraviť preliačiny na vozidle v priebehu jedného dňa, to dnes ponúka. A nemusíte sa vôbec obávať, že ide o nejaký experiment s neistým výsledkom. Metóda PDR  je vo svete známa už viac ako 20 rokov, takže dnes už existujú milióny spokojných motoristov po celom svete, ktorí majú výborné skúsenosti s touto možnosťou opravy karosérie. Špecialisti ponúkajúci túto metódu vo svojich servisoch pomocou špeciálneho náradia dokážu zreparovať vaše vozidlo na nepoznanie od nového, takže niekedy klienti nevedia zistiť, ktoré miesto na karosérii bolo opravované.  A rýchlosť tejto metódy je oproti minulosti, keď bolo nutné poškodené miesta nielen vyrovnať, ale následne aj prelakovať, skutočne bezkonkurenčná a veľmi vítaná.   Metóda PDR dnes ponúka všetkým motoristom riešenie pri poškodení karosérie, ktoré nie je finančne náročné, a ktoré dokonca je schválené a akceptované poisťovňami.  Preto pri podobných problémoch sa už vždy obracajte iba na odborníkov, ktorí ponúkajú veľmi efektívnu metódu PDR, ktorá si nevyžaduje prelakovanie vozidla.

  pozadie-1.jpg
  1. Mája 2024
  Oprava Deformácií Karosérie Rýchlo A Za Super Cenu

  Mnohí motoristi majú na svojom automobile viacero preliačin na karosérii, ktoré získali pri nepozornom parkovaní ich samotných alebo iných motoristov. Ceny za takéto opravy sú dnes dosť vysoké, takže každý z týchto vlastníkov poškodeného vozidla sa snaží aspoň sám sebe zdôvodniť, že oprava nie je potrebná. No časom môže dôjsť k ešte väčšiemu poškodeniu vplyvom korózie, takže odklad opravy nie je práve najlepšou voľbou. A v prípade, že plánujete vaše auto predať, je oprava preliačin dokonca veľmi vhodnou investíciou, pretože poškodené vozidlo, hoc aj vo výbornom technickom stave, stráca na svojej hodnote. Oprava po krupobiti metódou bez lakovania No a ceny za tieto opravy oproti lakovniam, dnes už nemusia byť vôbec vysoké, takže o to viac sú opravy preliačin výhodné. No je potrebné, aby ste využili služby odborníkov, ktorí ponúkajú opravu preliačin pomocou metódy PDR. A vtedy získate veľmi efektívnu a bezchybnú opravu vašej karosérie a bezkonkurenčnú  cenu tejto opravy. No určite si poviete, ako je to možné, že táto oprava prebehne rýchlo, bezchybne a ešte aj lacno? Všetky odpovede v sebe skrýva podstata metódy PDR. Jej využitím sa pomocou špeciálnych nástrojov docieli najprv vyrovnanie karosérie do pôvodného tvaru a následne sa jemným zabrúsením   pôvodného laku dosiahne aj dokonalý finálny stav. Zabrúsením starého laku, ktorý sa pri šetrnom vyrovnávaní karosérie nepoškodil, je zaručený pôvodný farebný odtieň. Takže žiadne nezrovnalosti vo farebnom odtieni ako to bolo pri prelakovaní poškodených miest v minulosti.  A práve odlišnosti v odtieni nového laku, ktorým sa poškodené miesta prestriekali, spôsobovali vari najväčšie problémy. Takéto vozidlo pôsobilo na prvý pohľad, že bolo poškodené, čo pri predaji vozidla spôsobovalo znižovanie ceny. Dnes sa podobným problémom môžete vyhnúť využitím metódy PDR, ktorá je známa svojou rýchlosťou opráv a efektívnosťou už po celom svete.

  6.jpg
  1. Mája 2024
  Šetrná A Efektívna Oprava Preliačin Karosérie

  Aj drobné, no nepríjemné  poškodenia a preliačiny na karosérii vášho vozidla, dokážu pokaziť náladu pri každodennom nastupovaní do vášho automobilu. Poškodenie laku alebo karosérie na našom vozidle neznamená znefunkčnenie vozidla, ktoré je aj tak stále pojazdné, no minimálne je takáto deformácia esteticky veľmi nežiadúca. Najčastejšími príčinami rôznych preliačin na karosérii automobilu sú poškodenia pri parkovaní spôsobené inými vodičmi alebo aj vlastným pričinením, ďalej je to vandalizmus alebo aj nečakané krupobitie. Oprava takýchto preliačin na automobile je niekedy veľmi náročná a často je neodborná oprava viditeľná aj po takejto „oprave“. Oprava najčastejšie prebieha vyklepaním poškodeného miesta z vnútornej strany karosérie do pôvodného stavu a následné prelakovanie karosérie. Najväčším problémom sú v takýchto prípadoch preliačiny, kde nie je prístup k vnútornej strane poškodenia, takže vyklepanie nepripadá do úvahy. A práve pre takéto prípady je vhodná nová metóda opráv karosérie automobilov – Paintless dent repair (PDR). Pomocou špeciálneho postupu a sofistikovaných nástrojov je oprava preliačin veľmi rýchla a efektívna, takže aj ťažko dostupné miesta je možné dostať do pôvodného stavu. Karoséria poškodeného automobilu vyzerá po takomto zákroku ako pred poškodením , proste je ako nová. Niekedy sú poškodenia (napríklad po krupobití) takmer neviditeľné voľným okom. No využitím metódy PDR sa odhalia aj tie najmenšie preliačinky na plechoch karosérie a následne sa krásne docieli 100% náprava. Je to skutočne veľmi šetrný prístup, ktorý je v súčasnosti overený miliónmi spokojných klientov po celom svete. Takže ak vás postretnú podobné problémy a vy sa rozhodnete tieto nepríjemné defekty na vašom vozidle riešiť, určite by ste mali vyhľadať skúsených pracovníkov, ktorí používajú overenú metódu PDR. Určite to môžete riešiť aj inými spôsobmi, no výsledok nebude ani zďaleka taký jedinečný ako využitím metódy Paintless dent repair.

  pozadie-3.jpg
  1. Mája 2024
  Ako Sa To Robí? Postup Pri Oprave Preliačin Pomocou Metódy PDR

  Poškodenia karosérie spôsobené krúpami po prudkých búrkach alebo po „ťukancoch“ pri parkovaní patria medzí estetické nedostatky, ktoré spôsobujú na tvári vrásky mnohým motoristom, prípadne sú takéto poškodenia aj dôvodom na znižovanie ceny pri predaji  automobilu. Do tejto skupiny poškodení zaraďujeme aj rôzne poškodenia vandalov na parkoviskách, ktorí si kopancami do karosérií zaparkovaných vozidiel takto naprávajú svoje ego. Niekedy sa takýmto poškodeniam venovali hlavne klampiari, no nie vždy s najlepším výsledkom. No dnes takéto poškodenia karosérie vyriešia veľmi rýchlo skúsení technici pomocou metódy PDR – Paintless dent repair, ktorá umožňuje opraviť poškodenú karosériu bez nutnosti lakovania. Najčastejšou príčinou týchto preliačin sú zvyčajne krúpy, podľa ktorých odborníkov na podobné opravy označujeme niekedy aj „krupkári“. Metódou PDR sa dnes dajú dokonale opraviť preliačiny na aute aj bez použitia namáhavého lakovania. Dôkazom toho je aj oprava preliačiny nového automobilu, u ktorého bol poškodený zadný blatník počas prepravy k predajcovi. Takáto nepríjemnosť môže významne znížiť cenu nového vozidla, no pomocou metódy PDR došlo k dokonalej renovácii poškodeného miesta.   Spomínaná preliačina bola na zadnom blatníku, kde je vo väčšine prípadov značne komplikovaný prístup, keďže v tejto časti je blatník vystužený dvojitým plechom. Pri tomto konkrétnom modeli vozidla sme mali viac šťastia, pretože priestor v oblasti preliačiny bol otvorený, čo nám uľahčilo nasledovnú opravu. Po prehliadke poškodeného vozidla bolo zistené, že preliačina bola spôsobená ostrým predmetom na hrane blatníka, čo nám však nebránilo použiť na opravu metódu PDR. Postup opravy: Obhliadka poškodenia, zvolenie správnej metódy pri oprave, kontrola laku, či nie je poškodený. Pred samotnou opravou sme dali auto na zdvihák pre lepši prístup k preliačine. Demontáž kolesa. Pri tejto oprave sme zvolili metódu PDR vytláčaním, keďže priestor v oblasti preliačiny bol odkrytý a v mieste poškodenia nebol dvojitý plech. Poškodené miesto sme počas opravy nahrievali teplovzdušnou pištoľou, aby nedošlo k poškodeniu laku, pretože preliačina bola ostrá. Nahrievanie poškodeného miesta je nevyhnutným krokom, pretože teplom sa lak karosérie stáva viac pružným a eliminujeme tak riziko poškodenia laku alebo jeho praskanie pri následnej oprave.     V ďalšom kroku sme preliačinu pomalým a jemným „masírovaním“ plechu z vnútornej strany vytlačili do pôvodného stavu. Takýmto jemným postupom zachováme lak nepopraskaný, čo je veľmi dôležité pre jeho ďalšiu úpravu. V prípade, že na plech z vnútornej strany zatlačíme viac, tak sa nič nedeje. Časť preliačiny sa pretlačí do vonkajšej strany a vznikne tzv. „kopec“, ktorý však správnym náradím vieme sklepať opäť do požadovaného stavu. Po presnom vytlačení ostrej preliačiny, čiže vytlačení plechu do pôvodného stavu, môžu vzniknúť na povrchu drobné defekty laku, ktoré sa dajú odstrániť jemným brúsnym papierom. Miesto sa nakoniec jemne prebrúsi a zaleští do finálnej požadovanej podoby a k úplnej dokonalosti si pomôžeme ešte leštiacou pastou. Následne sa opravované miesto očistí od lepidla a leštiacej pasty. Ak došlo k poškodeniu farby na mieste z vnútornej strany plechu, tak sa na dané miesto nanesie špeciálna farba, aby sme zabránili možnej korózii karosérie. Dokonalosť našej opravy skontrolujeme z viacerých uhlov pomocou špeciálnej lampy, ktorá odhalí aj tie najmenšie nezrovnalosti. Ak je výsledok dokonalý, tak ostáva iba namontovať späť koleso a auto môžeme odovzdať spokojnému klientovi.     Metóda opráv preliačin pomocou metódy PDR je veľmi rýchla a oproti ostatným metódam aj cenovo veľmi výhodná. Opravou pomocou metódy PDR sme zachovali pôvodný lak, takže sme poškodené miesto nebolo potrebné nanovo lakovať. A práve tento krok podobných opráv predstavuje najväčší problém. Nevhodne zvolený odtieň laku aj po výbornej klampiarskej práci znehodnotí celú opravu, takže na karosérii ostávajú veľmi nežiadúce viditeľné stopy po takomto zákroku. Opravované auto tak stráca na svojej hodnote, čo môže byť pri jeho predaji veľmi nepríjemné. V našom prípade išlo o úplne nové auto, ktoré bolo opravené do bezchybného stavu. Veď kto by už mal záujem o nové vozidlo, ktoré už malo prelakovanú časť karosérie. Na našej stránke si môžete prezrieť výsledky našich opráv pomocou metódy PDR na detailných fotografiách aj s cenníkom týchto konkrétnych opráv preliačin. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať prostredníctvom elektronického formulára alebo aj telefonicky.

  5.jpg
  1. Mája 2024
  Oprava Preliačin Na Karosérii? Vďaka Technológií PDR Rýchlo A Lacno!

  Zrejme ste už zažili ten mrzutý pocit, keď ste si v jeden krásny deň našli na svojom aute veľmi nepeknú preliačinu. Či už to spôsobilo krupobitie z nočnej búrky, alebo neznámy vandal, jedna z prvých vecí, ktorá vám prebehne hlavou bude oprava. Koľko bude stáť? Je vôbec možná? My vám na to odpovieme a ubezpečujeme vás, že vám nemusí hneď behať mráz po chrbte. Oprava preliačin po krupobití alebo oprava karosérie po útoku vandalov, nemusí vôbec vyžadovať ani zdĺhavú, ani nákladnú návštevu autoservisu. Nie je dôležité či sa jedná o množstvo menších preliačin, ktorých páchateľom je krupobitie alebo je váš problém jedna hrozivá preliačina, ktorej vinník môže byť neznámy. Pokiaľ farba nie je popraskaná alebo odštiepená, jednoduchým a bezbolestným riešením vášho problému je metóda PDR, teda „Paintless Dent Repair / Removal“, čo v  preklade z angličtiny predstavuje bezbolestnú opravu, resp. odstránenie tzv. zubov (teda preliačin). Na tejto technológii bezpochyby oceníte to, že vám ušetrí nielen peniaze, ale aj čas. Okrem toho je šetrná k životnému prostrediu a za krátky čas uvedie karosériu vozidla do stavu ako pred incidentom, a to za zlomok ceny, ktorú by vám vyrubili v autorizovanom servise. Pomocou technológie PDR je možné vykonať rôzne opravy karosérie – oprava preliačin po krupobití, preliačiny ktoré vznikli od neopatrného parkovania, alebo preliačiny spôsobené vandalizmom. Cieľom PDR je vytlačiť vtlačený plech späť do pôvodného stavu pri zachovaní továrenského laku. Technik najskôr určí najlepší spôsob prístupu do poškodenej oblasti buď otvorom v okne, alebo odstránením obloženia či vnútorných panelov. Následne začne pomocou špecializovaného náradia úpravu od vonkajšej hrany preliačiny a pomaly „masíruje“ plech späť do pôvodnej polohy. Poškodená oblasť sa postupne zmenšuje, až kým prakticky nezmizne. Naši technici bezpečne uvedú vozidlá do pôvodného továrenského stavu bez toho, aby to ohrozilo pôvodnú lakovanú povrchovú úpravu vozidla, alebo peňaženku spotrebiteľa. Viac sa o technológii PDR a jej výhodách dozviete na našej stránke. Určite vám hlavou hmýri otázka koľko vlastne takáto oprava reálne môže stáť. Cena sa odvíja od počtu, veľkosti a umiestnenia preliačin na karosérii, pričom sa stanovuje individuálne, po fyzickej prehliadke technikom. Pre približnú predstavu si prezrite ukážky opráv s ich cenami v cenníku. Odstránenie preliačiny touto metódou si vyžaduje zručnosť a presnosť, preto je dôležité, aby ste si pre túto prácu zvolili renomovanú a skúsenú autodielňu. Ak sa obrátite na nás, môže vám to priniesť niekoľko pôsobivých výhod. Medzi ne patrí napríklad výrazná úspora nákladov, časový komfort (oprava aj do pár hodín), zachovanie hodnoty vozidla a v neposlednom rade žiaden stres z odlišného farebného odtieňa. U nás sa postaráme o to, aby vaše auto vyzeralo tak, akoby k žiadnemu poškodeniu ani nedošlo. V galérii si môžete prezrieť výsledky našej práce. Individuálny a odborný prístup k zákazníkovi sú pre nás na prvom mieste. Na naše skúsenosti a profesionalitu sa môžete spoľahnúť. Viac sa o nás môžete dozvedieť tu. V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o opravu nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme – vám záleží na vašom aute a nám na kvalitne odvedenej práci a Vašej spokojnosti.