Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Metóda PDR – Rýchla Pomoc Pri Poškodenej Karosérii

  3.jpg

  Naše automobily, ktoré nám uľahčujú život a sprevádzajú nás väčšinu pracovného a súkromného života, sú často aj našimi vizitkami. Preto sa staráme nielen o ich technickú stránku a plnú nádrž, ale dôležitý je aj ich vzhľad a čistota. Preto už niekedy aj drobné preliačiny získané na parkovisku alebo v podzemných garážach nám dokážu znepríjemniť život.

  Ešte väčšia panika nás zachváti v prípade, že naše auto zaparkované pred domom alebo na parkovisku v meste postihne búrka s krupobitím, ktorá zanechá na karosérii vozidlá nepríjemné preliačiny. Služby klampiarov sú finančne náročné a výsledok opravy nie je aj tak vždy optimálny. Preto sú preliačiny na karosérii automobilu považované za veľmi ťažko riešiteľný problém. Auto je síce pojazdné, no ak nám aj v prvej chvíli preliačiny na karosérii neprekážajú, estetický nedostatok by sa určite odzrkadlil pri budúcom predaji vozidla. Takže sa snažíme vyhľadať opravára, ktorý nám nepríjemné preliačiny karosérie dá do poriadku.

  Poškodená strecha po páde snehu

  No dnes už ani spomínané preliačiny od krupobitia, ľadovca vám vôbec nemusia spôsobovať vrásky na tvári, pretože už existuje aj v týchto prípadoch rýchla a účinná pomoc. Pomocou účinnej metódy PDR (Paintless dent repair) je možné odstrániť „ťukance“ z parkoviska alebo preliačiny bez nutnosti lakovania, čo robí z tejto metódy jednoznačne prvú voľbu medzi inými podobnými opravami. Touto revolučnou metódou sú už opravované automobily po celom svete, takže určite nejdete do žiadneho rizika. Metóda PDR je veľmi efektívna, pretože pomocou špeciálnych prístrojov je možné dať do pôvodného stavu väčšinu poškodení karosérie. A na rozdiel od klampiarskych prác spojených s potrebným prelakovaním je táto metóda aj veľmi rýchla, čo ocenia všetci motoristi s poškodenou karosériou svojho vozidla. Ale podstatná je hlavne skutočnosť, že automobil pôsobí po oprave krásne ako pred poškodením.