Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Preliačiny Na Vozidle Vám Vieme opraviť do 24 hodín

  8.jpg

  Preliačiny na karosérii vášho automobilu spôsobené nepozorným parkovaním, ľadovcom, alebo vandaliznom nepridávajú na estetickej stránke takéhoto vozidla a časom môžu byť aj miestom, kde sa začne usídľovať aj nebezpečná hrdza, ak je poškodený lak. A to už vážne môže vplývať na cenu vášho auta, ktoré by ste možno v budúcnosti plánovali predať. Preto je najlepším riešením okamžitá oprava všetkých preliačin, či už sú spôsobené na parkovisku, vandalizmom alebo prírodnou pohromou.

  Ešte donedávna všetkých motoristov odrádzala od opravy vysoká cena takejto opravy a aj dlhý čas jej trvania. Predstava, že si niekto nechá váš automobil v servise niekoľko týždňov a vypýta si za svoju prácu vysokú sumu, odrádza mnohých. No dnes už podobné problémy môžete riešiť rýchlo a pomerne veľmi lacno.

  Znie zo až neuveriteľne, ale metóda PDR, pomocou ktorej je možné opraviť preliačiny na vozidle v priebehu jedného dňa, to dnes ponúka. A nemusíte sa vôbec obávať, že ide o nejaký experiment s neistým výsledkom. Metóda PDR  je vo svete známa už viac ako 20 rokov, takže dnes už existujú milióny spokojných motoristov po celom svete, ktorí majú výborné skúsenosti s touto možnosťou opravy karosérie.

  Špecialisti ponúkajúci túto metódu vo svojich servisoch pomocou špeciálneho náradia dokážu zreparovať vaše vozidlo na nepoznanie od nového, takže niekedy klienti nevedia zistiť, ktoré miesto na karosérii bolo opravované.  A rýchlosť tejto metódy je oproti minulosti, keď bolo nutné poškodené miesta nielen vyrovnať, ale následne aj prelakovať, skutočne bezkonkurenčná a veľmi vítaná.   Metóda PDR dnes ponúka všetkým motoristom riešenie pri poškodení karosérie, ktoré nie je finančne náročné, a ktoré dokonca je schválené a akceptované poisťovňami.  Preto pri podobných problémoch sa už vždy obracajte iba na odborníkov, ktorí ponúkajú veľmi efektívnu metódu PDR, ktorá si nevyžaduje prelakovanie vozidla.