Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Preliačina? Žiaden Problém Vďaka Metóde PDR

  pozadie-2.jpg

  Preliačina? Žiaden Problém Vďaka Metóde PDR

  Preliačiny na karosériách automobilov patria nielen k estetickým nedostatkom, ale často vedú neskôr aj k väčším problémom, ktoré sú už ťažšie riešiteľné. Niekedy aj malé poškodenie laku na karosérií spôsobí neskôr koróziu daného miesta, čo je už vážnejší problém, napríklad pri predaji vozidla. Preto je veľmi vhodné takéto často aj opravy  preliačin okamžite riešiť u odborníkov, ktorý sa venujú práve problémom s poškodeniami karosérie.

  Dnes je nielen na Slovensku najvhodnejším postupom, ktorý vás dokonale zbaví nepríjemných preliačin, metóda nazývaná Paintless dent repair (PDR). Ide o veľmi šetrný postup opráv preliačin, pri ktorom dochádza k vytláčaniu a vyťahovaniu poškodenej časti karosérie smerom von do pôvodného stavu.

  Na poškodené miesto sa nalepí tzv. hríbik, ktorý sa dômyselným zariadením povytiahne aj s poškodeným miestom a postupne sa jemne vyklepe do požadovaného tvaru. Veľkou výhodou je, že vo väčšine prípadov odpadá potreba prelakovanie opravovaného miesta, a využíva sa iba pôvodný lak. Je to veľmi dôležité, pretože práve prelakovanie opravovanej časti karosérie bolo často kameňom úrazu celej opravy. Už aj mierne iný odtieň laku totiž spôsobuje nepríjemné odlišnosti oproti ostatnej karosérii, čo nepôsobí práve veľmi esteticky. Preto je potrebné využívať overené metódy opráv, k akým bezpochyby patrí metóda PDR. Pri možnom predaji vášho vozidla v budúcnosti veľmi oceníte, že nie sú na ňom viditeľné žiadne stopy po opravách, čo často značne znižuje cenu predávaného vozidla.

  Preto ak vyhľadávate odborníkov na opravy preliačin karosérie automobilu, určite sa zamerajte na metódu Paintless dent repair, ktorá je v súčasnosti bezkonkurenčnou jedničkou na trhu opráv preliačin karosérie.

  V prípade, ak máte na svojom automobile preliačiny, ktoré boli spôsobené krupobitím, vandalizmom, alebo vznikli pri neopatrnom parkovaní, máme pre Vás výbornú správu. Kontaktujte nás a my sa o Vaše preliačiny postaráme.  Ak mate záujem vidieť čo všetko je možné opraviť metódou PDR pozrite si našu galériu.