Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Oprava Deformácií Karosérie Rýchlo A Za Super Cenu

  pozadie-1.jpg

  Mnohí motoristi majú na svojom automobile viacero preliačin na karosérii, ktoré získali pri nepozornom parkovaní ich samotných alebo iných motoristov. Ceny za takéto opravy sú dnes dosť vysoké, takže každý z týchto vlastníkov poškodeného vozidla sa snaží aspoň sám sebe zdôvodniť, že oprava nie je potrebná. No časom môže dôjsť k ešte väčšiemu poškodeniu vplyvom korózie, takže odklad opravy nie je práve najlepšou voľbou. A v prípade, že plánujete vaše auto predať, je oprava preliačin dokonca veľmi vhodnou investíciou, pretože poškodené vozidlo, hoc aj vo výbornom technickom stave, stráca na svojej hodnote.

  Oprava po krupobiti metódou bez lakovania

  No a ceny za tieto opravy oproti lakovniam, dnes už nemusia byť vôbec vysoké, takže o to viac sú opravy preliačin výhodné. No je potrebné, aby ste využili služby odborníkov, ktorí ponúkajú opravu preliačin pomocou metódy PDR. A vtedy získate veľmi efektívnu a bezchybnú opravu vašej karosérie a bezkonkurenčnú  cenu tejto opravy.

  No určite si poviete, ako je to možné, že táto oprava prebehne rýchlo, bezchybne a ešte aj lacno? Všetky odpovede v sebe skrýva podstata metódy PDR. Jej využitím sa pomocou špeciálnych nástrojov docieli najprv vyrovnanie karosérie do pôvodného tvaru a následne sa jemným zabrúsením   pôvodného laku dosiahne aj dokonalý finálny stav. Zabrúsením starého laku, ktorý sa pri šetrnom vyrovnávaní karosérie nepoškodil, je zaručený pôvodný farebný odtieň. Takže žiadne nezrovnalosti vo farebnom odtieni ako to bolo pri prelakovaní poškodených miest v minulosti.  A práve odlišnosti v odtieni nového laku, ktorým sa poškodené miesta prestriekali, spôsobovali vari najväčšie problémy. Takéto vozidlo pôsobilo na prvý pohľad, že bolo poškodené, čo pri predaji vozidla spôsobovalo znižovanie ceny. Dnes sa podobným problémom môžete vyhnúť využitím metódy PDR, ktorá je známa svojou rýchlosťou opráv a efektívnosťou už po celom svete.