Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Šetrná A Efektívna Oprava Preliačin Karosérie

  6.jpg

  Aj drobné, no nepríjemné  poškodenia a preliačiny na karosérii vášho vozidla, dokážu pokaziť náladu pri každodennom nastupovaní do vášho automobilu.

  Poškodenie laku alebo karosérie na našom vozidle neznamená znefunkčnenie vozidla, ktoré je aj tak stále pojazdné, no minimálne je takáto deformácia esteticky veľmi nežiadúca. Najčastejšími príčinami rôznych preliačin na karosérii automobilu sú poškodenia pri parkovaní spôsobené inými vodičmi alebo aj vlastným pričinením, ďalej je to vandalizmus alebo aj nečakané krupobitie.

  Oprava takýchto preliačin na automobile je niekedy veľmi náročná a často je neodborná oprava viditeľná aj po takejto „oprave“. Oprava najčastejšie prebieha vyklepaním poškodeného miesta z vnútornej strany karosérie do pôvodného stavu a následné prelakovanie karosérie. Najväčším problémom sú v takýchto prípadoch preliačiny, kde nie je prístup k vnútornej strane poškodenia, takže vyklepanie nepripadá do úvahy.

  A práve pre takéto prípady je vhodná nová metóda opráv karosérie automobilov – Paintless dent repair (PDR). Pomocou špeciálneho postupu a sofistikovaných nástrojov je oprava preliačin veľmi rýchla a efektívna, takže aj ťažko dostupné miesta je možné dostať do pôvodného stavu. Karoséria poškodeného automobilu vyzerá po takomto zákroku ako pred poškodením , proste je ako nová.

  Niekedy sú poškodenia (napríklad po krupobití) takmer neviditeľné voľným okom. No využitím metódy PDR sa odhalia aj tie najmenšie preliačinky na plechoch karosérie a následne sa krásne docieli 100% náprava. Je to skutočne veľmi šetrný prístup, ktorý je v súčasnosti overený miliónmi spokojných klientov po celom svete. Takže ak vás postretnú podobné problémy a vy sa rozhodnete tieto nepríjemné defekty na vašom vozidle riešiť, určite by ste mali vyhľadať skúsených pracovníkov, ktorí používajú overenú metódu PDR. Určite to môžete riešiť aj inými spôsobmi, no výsledok nebude ani zďaleka taký jedinečný ako využitím metódy Paintless dent repair.