Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Rýchla A Lacná Oprava Karosérie Vozidla

  1.jpg

  Ak ste už niekedy videli auto po krupobití, tak vám nemusíme pripomínať, že oprava takéhoto poškodenia je nevyhnutná. Aj keď s mnohí snažia sami sebe nahovárať, že vozidlu to v jeho prevádzke nevadí, a že určite nebudú vyhadzovať zbytočne peniaze za opravu, predsa len po určitom čase aj tak všetci skončia s takto poškodenou karosériou v servise. A tam im za klampiarske a lakovacie práce načrtnú predbežnú cenu, z ktorej sa mnohým zatočí hlava.

  Cena je v takýchto prípadoch veľmi dôležitá, a preto sa motoristi s preliačinami na karosérii snažia nájsť lacnejšie riešenie, ktoré by až tak nezaťažilo ich peňaženku. A to ešte nehovoríme o prípadoch, keď po nevydarených opravách ostali viditeľne stopy vo forme iného odtieňa laku alebo nedokonalom vyrovnaní karosérie. A na takúto neodbornú prácu sa potom niektorí musia pozerať každý deň vždy, keď nastupujú a vystupujú z vozidla. No našťastie sa už dnes motoristi s podobnými problémami môžu obrátiť na odborníkov, ktorí im preliačiny opravia lacno, rýchlo a s vynikajúcim výsledkom.

  Záchrana všetkých, ktorí majú na svojom vozidle nepríjemné preliačiny karosérie, sa volá metóda PDR. Ide o modernú formu opravy poškodenej karosérie, kedy nie je potrebné lakovanie, takže sa pri nej vyžíva pôvodný lak vozidla. Takto nemôže dôjsť k nepríjemným odtieňom inej farby, ktoré dokážu pri prelakovaní ostať na vozidle. Karoséria opravovaná pomocou metódy PDR je po skončení prác skutočne ako nová a len ťažko by ste na nej hľadali poškodené miesta, ktoré boli opravované.

  Obrovskou výhodou tejto metódy je okrem vysokej efektívnosti aj bezkonkurenčná rýchlosť, ktorú vám nikto iný nemôže ponúknuť. Využitím metódy PDR sa vám už nestane, že svoje vozidlo necháte v servise na niekoľko týždňov, pretože väčšinou na takúto opravu postačuje často aj jeden deň, čo vám spôsobí iba minimálne problémy v pracovnom alebo osobnom živote.