Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Blog

  Blog

  Oprava Preliačin Na Karosérii? Vďaka Technológií PDR Rýchlo A Lacno!

  5.jpg

  Zrejme ste už zažili ten mrzutý pocit, keď ste si v jeden krásny deň našli na svojom aute veľmi nepeknú preliačinu. Či už to spôsobilo krupobitie z nočnej búrky, alebo neznámy vandal, jedna z prvých vecí, ktorá vám prebehne hlavou bude oprava. Koľko bude stáť? Je vôbec možná? My vám na to odpovieme a ubezpečujeme vás, že vám nemusí hneď behať mráz po chrbte. Oprava preliačin po krupobití alebo oprava karosérie po útoku vandalov, nemusí vôbec vyžadovať ani zdĺhavú, ani nákladnú návštevu autoservisu.

  Nie je dôležité či sa jedná o množstvo menších preliačin, ktorých páchateľom je krupobitie alebo je váš problém jedna hrozivá preliačina, ktorej vinník môže byť neznámy. Pokiaľ farba nie je popraskaná alebo odštiepená, jednoduchým a bezbolestným riešením vášho problému je metóda PDR, teda „Paintless Dent Repair / Removal“, čo v  preklade z angličtiny predstavuje bezbolestnú opravu, resp. odstránenie tzv. zubov (teda preliačin).

  Na tejto technológii bezpochyby oceníte to, že vám ušetrí nielen peniaze, ale aj čas. Okrem toho je šetrná k životnému prostrediu a za krátky čas uvedie karosériu vozidla do stavu ako pred incidentom, a to za zlomok ceny, ktorú by vám vyrubili v autorizovanom servise. Pomocou technológie PDR je možné vykonať rôzne opravy karosérie – oprava preliačin po krupobití, preliačiny ktoré vznikli od neopatrného parkovania, alebo preliačiny spôsobené vandalizmom.

  Cieľom PDR je vytlačiť vtlačený plech späť do pôvodného stavu pri zachovaní továrenského laku. Technik najskôr určí najlepší spôsob prístupu do poškodenej oblasti buď otvorom v okne, alebo odstránením obloženia či vnútorných panelov. Následne začne pomocou špecializovaného náradia úpravu od vonkajšej hrany preliačiny a pomaly „masíruje“ plech späť do pôvodnej polohy. Poškodená oblasť sa postupne zmenšuje, až kým prakticky nezmizne.

  Naši technici bezpečne uvedú vozidlá do pôvodného továrenského stavu bez toho, aby to ohrozilo pôvodnú lakovanú povrchovú úpravu vozidla, alebo peňaženku spotrebiteľa. Viac sa o technológii PDR a jej výhodách dozviete na našej stránke.

  Určite vám hlavou hmýri otázka koľko vlastne takáto oprava reálne môže stáť. Cena sa odvíja od počtu, veľkosti a umiestnenia preliačin na karosérii, pričom sa stanovuje individuálne, po fyzickej prehliadke technikom. Pre približnú predstavu si prezrite ukážky opráv s ich cenami v cenníku.

  Odstránenie preliačiny touto metódou si vyžaduje zručnosť a presnosť, preto je dôležité, aby ste si pre túto prácu zvolili renomovanú a skúsenú autodielňu. Ak sa obrátite na nás, môže vám to priniesť niekoľko pôsobivých výhod. Medzi ne patrí napríklad výrazná úspora nákladov, časový komfort (oprava aj do pár hodín), zachovanie hodnoty vozidla a v neposlednom rade žiaden stres z odlišného farebného odtieňa.

  U nás sa postaráme o to, aby vaše auto vyzeralo tak, akoby k žiadnemu poškodeniu ani nedošlo. V galérii si môžete prezrieť výsledky našej práce. Individuálny a odborný prístup k zákazníkovi sú pre nás na prvom mieste.

  Na naše skúsenosti a profesionalitu sa môžete spoľahnúť. Viac sa o nás môžete dozvedieť tu. V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o opravu nás neváhajte kontaktovaťSme tu pre vás a radi vám pomôžeme – vám záleží na vašom aute a nám na kvalitne odvedenej práci a Vašej spokojnosti.