Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Košice

  Košice

  Oprava preliačin Košice

  Naše Služby

  Sme vybavení najmodernějšími technológiami a využívame techniku PDR (Paintless Dent Repair) na odstránenie preliačin z vášho automobilu. Táto metóda nám umožňuje opraviť preliačiny bez poškodenia originálnej farby a bez nutnosti dodatočného lakovania, gitovania alebo brúsenia.

  Bez ohľadu na rozsah alebo závažnosť poškodenia, naše služby sú zamerané na obnovenie vášho vozidla do jeho pôvodnej formy.

  Naša Pôsobnosť

  Naša hlavné posobenie je v meste Prešov ale vďaka naším parnerom sme schopný vykonať opravu aj v iných mestách. S hrdosťou ponúkame naše prvotriedne služby aj klientom v Košiciach, Bardejove, Poprade a Michalovciach. Kdekoľvek sa nachádzate, sme pripravení prísť a obnoviť krásu a hodnotu vášho vozidla.

  Kontaktujte nás

  Ak hľadáte spoľahlivé, rýchle a efektívne opravy preliačin, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Rezervujte si termín a my sa s radosťou pustíme do obnovy vášho vozidla.

  Ako odborníkom na opravy preliačin je našim cieľom je obnoviť pôvodný vzhľad a hodnotu vášho vozidla. Nech už ste kdekoľvek, sme tu pre vás, aby sme vám poskytli kvalitné a cenovo dostupné riešenia pre opravy preliačin.

  Kontaktujte nás a začnite proces obnovy vášho vozidla už dnes.

  O technológii PDR

  abtus

  PDR technológia sa na opravu preliačin z krupobitia aplikuje už viac ako 20 rokov, hoci na náš trh prichádza ako relatívna novinka. Táto metóda je v automobilovom odvetví veľmi populárna z množstva dôvodov: redukcia nákladov na opravu, skrátenie času opravy, zachovanie originálneho laku, ponechanie vozidla v stave „nebúrané“ a tým aj udržanie jeho zostatkovej hodnoty.

  Táto vyspelá technika opravy preliačin PDR je preferovaná poisťovňami, automobilkami, servisnými stanicami, autobazármi a samozrejme aj širokou klientelou. Čo je PDR? PDR je metóda opravy menších poškodení na karosérii auta, napríklad preliačin spôsobených krupobitím, nesprávnym parkovaním alebo vandalizmom.

  Ako PDR funguje? Existujú dva hlavné prístupy v PDR:

  1. Vytláčanie preliačin z vnútra karosérie.
  2. Vyťahovanie preliačin z vonkajšej strany pomocou špeciálne nalepených „hríbikov“.

  Detekcia Poškodení: PDR technológia umožňuje detekciu aj ťažko viditeľných poškodení vďaka špeciálnej PDR lampe. Cena Opravy: Cena opravy závisí od rôznych faktorov, vrátane rozsahu a typu poškodenia.

  Kde PDR Ponúkame: Pôvodne sme začali s opravami v Prešove, ale teraz sme schopní vykonať opravu na akomkoľvek mieste prostredníctvom našich partnerov po celom Slovensku.

  Výhody PDR technológie

  icon
  Auto nestráca na svojej hodnote
  icon
  Zachovanie pôvodného laku, bez tmelenia, brúsenia, lakovania
  icon
  Skrátenie času opravy, oproti klasickému lakovaniu do 24hodín, záleží od rozsahu škody po krupobití
  icon
  Úspora nákladov na opravu
  icon
  Oprava metódou PDR nemá vplyv na záruku automobilu
  icon
  Metóda akceptovaná a schválená poisťovňami
  partnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartner